תיקון שמלות כלה

IMG-20160220-WA0001תיקון שמלות כלה אופציה נהדרת לשדרוג של שמלה מוכנה

חשוב שתיקון שמלת הכלה יעשה על ידי מעצב מקצועי מיומן ומנוסה שיוכל להתאים עבורך את השמלה, כך שזאת תתאים ותחמיא לגופך, ותראה כאילו נתפרה עבורך מהתחלה.

תיקון שמלת כלה נחלק לכמה מצבים:

תיקון פשוט:

הראשון והפשוט, קיצור האורך בשמלה, קיצור כתפיה, החלפת כתפיה ליותר צרה או יותר רחבה החלפת בד הכתפייה לסוג בד שונה, הוספת אפליקציות, פרחים, אבנים, ועיטורים שונים להעשרת השמלה.

תיקון מורכב א':

הצרת השמלה על ידי הזזת הרוכסן, הצרת השמלה על ידי הזזת הניטים בשמלה,  הצרת רוחב השמלה בחצאית, הוספת שרוולים, הורדת שרוולים, הוספת בד לכיסוי הכתפיים.

תיקון מורכב ב':

תיקון שמלת כלה הדורש פרוק חלקי הגזרה השונים והתאמתם על ידי הכנת גזרה לפי מידה אישית ותפירה.

דוגמאות:

  • השמלה מאוד קטנה או גדולה  בחזה, תיקון סטנדרטי לא פותר את הבעיה. יש צורך לפרום את החלק בחזה להוציא אותו משאר חלקי השמלה, ותיקון השמלה יהיה כזה שהחלק ייתפר מחדש מבד תואם, והלבשת החלק החדש לשמלה הקיימת.
  • חצאית קטנה ואין אפשרות להרחיב, חצאית קצרה ואין אפשרות להאריך. במקרים אלו , יש צורך לפרום את החצאיות לגזור ולתפור את  חצאית במידות הנדרשות, ולתפור לשמלה הקיימת.

תיקון מורכב ג':

כאשר את מעוניינת להחליף את בדי השמלה ולשדרגם לבדים אחרים כמו תחרה, שיפון, משי, או כל בד אחר העולה על דעתך, תיקון שמלת הכלה אפשרי, ומבחינה כלכלית עדיין משתלם על פני תפירת שמלה חדשה.

עלויות לתיקון שמלת כלה

עלות תיקון שמלת כלה היא בין 200 ל-1,000 שקלים. במידה ויש תוספת של בדים חדשים, או החלפת חלקים ותפירה חדשה של חלקים מורכבים, התשלום יהיה בהתאם לעלות הבדים ומורכבות התיקון וזה יהיה ניתן לבדוק עם המעצב בפגישה.

אם רכשת, קיבלת, או בידייך שמלה מוכנה, תיקון שמלת הכלה יכול להיות פתרון נהדר לקבלת שמלה מושלמת, בעלות נמוכה יחסית לתפירת שמלה חדשה. את יכולה להרגיש טוב ולהראות מצוין מבלי שאיש ידע שתיקנת שמלה מוכנה.

אם החלטת ובחרת לתקן שמלה מוכנה, מזל טוב ובהצלחה, רק חשוב שתיבחרי מעצב מקצועי לתיקון… שלו, חשיבות מכרעת לתוצאה הסופית.

facebook-visit

Call Now Button