שמלת כלה בקו נקי

"בקיץ הזה תלבשי לבן

וככה תצאי לבלות

בקיץ הזה נעשה חתונה

ויהיה חלקך עם הכלות"

"בקיץ הזה תלבשי לבן" זה לא רק מילים של שיר של נעמי שמר…

זאת גם אופציה טובה לאפשרות של שמלת כלה לבנה בקו נקי לאותה כלה שחפצה למראה אלגנטי, מחמיא מותאם לגוף, בקווים פשוטים ונקיים.

ישנן כלות המעדיפות ללבוש ביום החתונה שמלה לבנה קלילה ללא מחוך ואלמנטים מסורבלים, פשוט שמלה לבנה בקו נקי, כמו כל שמלה בצבע אחר, שלא נכללת בקטגוריה של שמלת כלה טיפוסית, אבל עם הטאצ' הנכון.

למרות הפשטות של השמלה הלבנה בקו נקי , כדאי להקפיד על בדים איכותיים עם מראה אלגנטי כדי להבדיל את השמלה, משמלה יום יומית התפורה מבד כותנה או ליקרה ונמכרת בשווקים. עיצוב ותפירת שמלת כלה מבד כותנה זאת גם אפשרות , אך כדאי לבדוק עם המראה הרצוי מתאים לבד. (כמו בחתונות שנערכות על חוף הים, במדבר, חתונה בסגנון כפרי או שמלות כלה בסגנון של לבוש חינה) שהעיצוב והתפירה מבד כותנה מקנה מראה אוריינטאלי.

לרוב שמלות כלה בקו נקי תפורות מבד שיפון, משי, מגוון בדי סאטן איכותיים ובהתאם לגזרה מתאימים את הבד. לקבלת מראה רך משתמשים בבדים נשפכים ולקבלת מראה מחויט משתמשים בבדים קשיחים.

שמלת כלה לבנה בקו נקי מתאימה למגוון גדול של גזרות שמלות בגזרת פרינסס, בגזרת A, שמלות קצרות, שמלות עם חתך מתחת לחזה, שמלות עם חתך במותן, שמלות בגזרה אסימטרית, שמלות עם גב פתוח, ועוד מבחר גדול של אפשרויות.

שמלת כלה לבנה בקו נקי מתאימה לכל סוגי האירועים, לחתונות גדולות ומפוארות שבהם ניתן להשלים את ההופעה של הכלה עם חצאית "הפתעה" הנלבשת על השמלה ויוצרת רושם רב. במהלך האירוע, ניתן להוריד את חצאית ההפתעה ולהישאר עם השמלה בקו נקי ולקבל מראה קלאסי של שמלת אוסקר. חצאית ההפתעה מאפשרת לכלה שתי הופעות בערב אחד.

שמלת כלה לבנה בקו נקי מתאימה גם לחתונות קטנות, חתונות שנערכות בבית כנסת, מפגש משפחתי במסעדה, חתונות קוקטייל חתונות ביום שישי בצהריים, חתונות שנערכות בחו"ל.

שמלת כלה לבנה בקו נקי לכל אחת שרוצה להיראות במראה סולידי ולשדר קלאסיות, אלגנטיות, פשטות צניעות, ולהרגיש תחושה של "כלה קלה"

אילה מרסר ווד מעצבת שמלות כלה ומורה למקצועות האופנה.

Call Now Button